تازه های خبری نهالستان

خرید نهال | چرا سبزپروران گلستان

خرید نهال ؟ چرا سبزپروران گلستان ؟

خرید نهال زیتون | مرکز مشاوره، تولید و فروش انواع نهال زیتون که با عنوان شرکت سبزپروران شکوه گلستان از سال 1372 در راستای کمک به کشاورزان و بخش کشاورزی کشور اقدام به فعالیت نمود. امروزه با فعالیتی بسیار گسترده تر در حوزه مشاوره، تولید و فروش انواع نهال زیتون آماده ارائه خدمات به کشاورزان عزیز در سراسر ایران میباشد.

خدمات سبزپروران گلستان

سبزپروران گلستان کاملترین مرجع خرید انواع نهال زیتون است. مشتریان گرامی در وبسایت ما میتوانند دسترسی کامل به بانک عظیمی از اطلاعات انواع زیتون، انواع نهال زیتون، انواع درختان زیتون، نحوه کشت و آبیاری درختان زیتون، فاصله کاشت درختان زیتون، آفات زیتون، کود دهی زیتون، چگونگی خرید نهال زیتون، قیمت نهال زیتون و خرید نهال بدون واسطه و مستقیم از نهالستان سبزپروران گلستان، داشته باشند.

شرکت سبز پروران شکوه گلستان آمادگی دارد با در اختیار گذاشتن نهال های اصلاح شده زیتون از ارقام مناسب اقلیم مورد نظر کشاورزان و باغداران و ارائه مشاوره های فنی لازم به این عزیزان، موفقیت آنها را در امر پرورش درختان زیتون تسهیل نماید.

همچنین استفاده و پرورش درختان زیتون برای توسعه فضای سبز شرکت ها و شهرداری ها و سایر علاقه مندان به فضای سبز نیز توصیه می شود. دیر زیستی درخت زیتون با عمری بیش از ۷۰۰ سال و ویژگی ارزشمند همیشه سبز بودن و داشتن تاج و پوششی زیبا و محصولی مغزی باعث گردیده تا گزینه بسیار مناسبی برای فضای سبز باشد.

از طرفی پرورش درختان زیتون به منظور فرآوری میوه آن با داشتن توجیه اقتصادی قابل قبول و حمایت ارگان ها و نهاد های ذیربط دولتی می تواند ایده بسیار مناسبی با هدف اشتغال جوانان باشد، ضمن اینکه اختصاص زمین های مستعد این فعالیت به آنان به همراه حمایت های فنی و مطالعاتی، پشتوانه بسیار مناسبی برای رشد و موفقیت جوانان این مرز و بوم خواهد بود.

بدون نگرانی نهال سفارش دهید.

همکاران ما در شرکت سبزپروران گلستان بصورت شبانه روزی پشتیبان شما خواهند بود تا در صورت بروز هرگونه مشکل یا سوال در زمینه خرید نهال و احداث باغ شما را همراهی کنند.

حفظ منافع مشتریان گرامی از اولیت های ماست. چرا که منافع ما در گرو منافع مشتریان ماست. مشتریان گرامی میتوانند با توجه به آب و هوا و موقعیت جغرافیایی مزارع خود یکی از گونه های مختلف زیتون را انتخاب نموده و نسبت به خرید نهال و پرورش آن اقدام نمایند.

امیدواریم سبزپروران گلستان در مسیر موفقیت، همراه شما و شاهد آن باشد.

در صورتی که قصد خرید نهال، احداث باغ و پرورش درختان زیتون را دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  • کارشناس فروش : 09127219389

لینک های مفید:


[gmedia id=15]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *