درباره ما

درباره ما

درباره ما

درباره ما | موسسه تولید و تکثیر نهال اصلاح شده زیتون رضایی که از سال ۱۳۷۲ در راستای مصوبه دولت محترم با عنوان طرح توسعه باغات زیتون کشور اقدام به تولید و تکثیر انبوه نهال زیتون نمود ، امروزه تحت عنوان شرکت فنی مهندسی کشاورزی سبز پروران شکوه گلستان (در شمال کشور) با فعالیتی بسیار گسترده تر آماده همکاری با تمامی کشاورزان و علاقه مندان به پرورش درختان زیتون در سراسر ایران می باشد. این شرکت آمادگی دارد با در اختیار گذاشتن نهال های اصلاح شده زیتون از ارقام مناسب اقلیم مورد نظر کشاورزان و ارائه مشاوره های فنی لازم به این عزیزان ، موفقیت آنها را در این امر تضمین نماید. همچنین ، استفاده و پرورش درختان زیتون برای توسعه فضای سبز شرکت ها و شهرداری ها و سایر علاقه مندان به فضای سبز نیز توصیه می شود. دیر زیستی درخت زیتون با عمری بیش از ۷۰۰ سال و ویژگی ارزشمند همیشه سبز بودن و داشتن تاج و پوششی زیبا و محصولی مغزی ، باعث گردیده تا گزینه بسیار مناسبی برای فضای سبز باشد. از طرفی پرورش درختان زیتون به منظور فرآوری میوه آن با داشتن توجیه اقتصادی قابل قبول و حمایت ارگان ها و نهاد های ذیربط دولتی و غیر دولتی میتواند ایده بسیار مناسبی با هدف اشتغال جوانان باشد ضمن اینکه اختصاص زمین های مستعد این فعالیت به آنان به همراه حمایت های فنی و مطالعاتی ، پشتوانه بسیار مناسبی برای رشد و موفقیت جوانان این مرز و بوم خواهد بود. در صورتی که قصد احداث باغ و پرورش درختان زیتون را دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  برای ارتباط با شرکت سبز پروران شکوه گلستان میتوانید از صفحه ارتباط با ما و یا از طریق یکی از روش های زیر اقدام نمایید.  • آدرس باغ مرکزی : استان گلستان – کیلومتر ۴ جاده کردکوی-گرگان 
  • آدرس دفتر مرکزی فروش : گرگان-شهرک صنعتی آق قلا – فاز سوم- خیابان تولید ۵
  • تلفن دفتر مرکزی فروش : ۰۱۷۳۴۵۳۴۰۶۱ تا ۶۵ 
  • کارشناس فروش : ۰۹۱۱۱۷۷۹۳۱۲ 

در صورتی که قصد سفارش انواع نهال زیتون و همچنین احداث باغ زیتون را دارید میتوانید با شماره گیری ۰۹۱۱۱۷۷۹۳۱۲ و یا با پر کردن فرم زیر نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید.


فرم ثبت سفارش انواع نهال زیتون


انواع نهال های زیتون اصلاح شده (محصولات شرکت)