درباره ما

درباره ما

درباره ما

درباره ما | شرکت سبز پروران شکوه گلستان آمادگی دارد با در اختیار گذاشتن نهال های اصلاح شده زیتون از ارقام مناسب اقلیم مورد نظر کشاورزان و باغداران و ارائه مشاوره های فنی لازم به این عزیزان، موفقیت آنها را در امر پرورش درختان زیتون‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍ تسهیل نماید. همچنین استفاده و پرورش درختان زیتون برای توسعه فضای سبز شرکت ها و شهرداری ها و سایر علاقه مندان به فضای سبز نیز توصیه می شود. دیر زیستی درخت زیتون با عمری بیش از ۷۰۰ سال و ویژگی ارزشمند همیشه سبز بودن و داشتن تاج و پوششی زیبا و محصولی مغزی باعث گردیده تا گزینه بسیار مناسبی برای فضای سبز باشد. از طرفی پرورش درختان زیتون به منظور فرآوری میوه آن با داشتن توجیه اقتصادی قابل قبول و حمایت ارگان ها و نهاد های ذیربط دولتی می تواند ایده بسیار مناسبی با هدف اشتغال جوانان باشد، ضمن اینکه اختصاص زمین های مستعد این فعالیت به آنان به همراه حمایت های فنی و مطالعاتی، پشتوانه بسیار مناسبی برای رشد و موفقیت جوانان این مرز و بوم خواهد بود. در صورتی که قصد احداث باغ و پرورش درختان زیتون را دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  برای ارتباط با شرکت سبز پروران شکوه گلستان میتوانید از صفحه ارتباط با ما و یا از طریق یکی از روش های زیر اقدام نمایید.  • آدرس باغ مرکزی : استان گلستان – کیلومتر ۲۰ جاده گرگان – کردکوی
  • کارشناس فروش : ۰۹۱۲۶۳۰۰۸۲۵

در صورتی که قصد سفارش انواع نهال زیتون و همچنین احداث باغ زیتون را دارید میتوانید با شماره گیری ۰۹۱۲۶۳۰۰۸۲۵ و یا با پر کردن فرم زیر نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید.


فرم ثبت سفارش انواع نهال زیتون


انواع نهال های زیتون  (محصولات شرکت)